Dijital Broşür
DSC_3532-Edit
kontrol denetim 1
Teknik Hizmetler 1

Bina Bakım ve İşletme Hizmetleri

Teknik işletme hizmeti, tesislerdeki mevcut altyapının kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda optimize edilerek bakımlar ve onarımlar ile sürekli hizmet verebilir durumda olmasıdır.

Tesislerin işlevselliği ve güvenliğinin yanısıra ekonomik sürdürülebilirliğe önem vererek binaların ve ekipmanların verimli ve güvenilir bir şekilde yönetilmesini sağlıyor, bakım ve onarımını yapıyor, tüm sistemlerin sorunsuz işlemesini sağlıyoruz.

Teknik işletim kapsamında bina ve tesislerinin tüm işletme kontrolünü üstlenerek, gayrimenkulün tüm yaşam döngüsü boyunca profesyonel bakımının yapılmasını ve arıza sıklığının en aza indirilmesini sağlıyoruz.

Tüm sistem ve ekipmanların en düşük enerji tüketimi ve arıza, en yüksek konfor ve güvenlik ilkesi ile işletilmesi, belirlenen konfor seviyelerinin tutturulması için gerekli ayarların yapılması, tespit edilen ya da Tesis çalışanları tarafından bildirilen tüm arızalara belirlenen süreler içinde müdahale edilmesi ve arızaların en kısa süre içinde giderilmesi sağlanır.

Planlı Koruyucu Bakım çalışmaları teknik donanımın, fonksiyonlarını belirlendiği şekilde yerine getirmeleri, ekonomik ömürlerini uzatacak ve güvenirliklerinin sürekliliğini sağlayacak şekilde, üreticilerinin tanımladığı aralık ve yönteme göre yapılır.

Teknik İşletim ve Bakım Hizmetlerimiz Kapsamında neler sunulmaktadır?

Deneyimli ve uzman teknik kadro ile düzenli ve sürekli bakım hizmeti

Oluşabilecek sorunların önceden tespiti ve gerekli müdahalelerin yapılması

7 gün 24 saat acil bakım ve onarım hizmeti

Modern ve yenilikçi teknolojik altyapı

Potansiyeli Tespit Etme ve Kullanma

Tesisinize en hızlı şekilde erişim sağlayacak Barva Teknik ekipleri, optimizasyon potansiyelini göz önünde bulunduruyor ve en doğru aksiyon için size önerilerde bulunuyor. 

Bina Bakımının Avantajları

Teknik tesis yönetimi alanında, tesislerin işlevselliği ve güvenliğinin yanısıra ekonomik sürdürülebilirliğe de büyük önem veriyoruz. Barva Teknik Hizmetler olarak sizlere bina otomasyonuna yönelik yeni teknolojileri sunuyoruz. 

icon-messageDaha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Seç


Elektronik ileti almak istiyorum.
form img
Referanslarımız


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?